Become Successful with Web Hosting

Daily Archive: 22/01/2019

Порошенко подякував Філаретові за духовне лідерство і нагородив званням Героя України

«Ви довели всьому світові, що «там, де два українці – три гетьмани», – це не про нас. Що українці здатні об’єднуватися, об’єднуватися в ім’я великої мети»

Australian Open: Світоліна зіграє з Осакою в ніч на 23 січня

Перша ракетка України Еліна Світоліна, яка вдруге в кар’єрі пробилася до чвертьфіналу турніру серії «Великого шолому» Australian Open, найближчої ночі буде боротися за вихід у півфінал турніру з японкою Наомі Осакою.

Матч Світоліна – Осака відбудеться в австралійському Мельбурні в ніч на 23 січня за київським часом. Початок – близько 2-ї ночі.

Світоліна й Осака раніше грали одна проти одної п’ять разів: три перемоги на рахунку українки, двічі сильнішою була японська тенісистка.

ВООЗ: відмова від вакцинації є глобальною загрозою людству

Всесвітня організація охорони здоров’я вперше внесла у щорічний список глобальних загроз людству відмову від вакцинації.

У ВООЗ зазначили, що імунізація запобігає 2-3 мільйонам смертей у світі щороку, а якщо охоплення щепленнями збільшиться, врятувати можна буде ще 1,% млн людей.

«Найгірше, що може зробити людина, коли у доступі є вакцина, відмовитись від неї. Адже вакцинація є одним із найбільш ефективних способів захисту від смертельно небезпечних хвороб. Коли 95% населення щеплені від вакцинокерованої хвороби, захищена уся країна – віруси не поширюються. Саме тому вакцинація – це питання національної безпеки країни. МОЗ України продовжує боротися з популістичними заявами деяких політиків, які маніпулюють цією темою і антинауковими твердженнями ставлять під загрозу життя мільйонів людей», – заявили у міністерстві охорони здоров’я України.

В Україні передбачено вакцинацію проти 10 захворювань: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.

«Держава закуповує вакцини за Календарем і таким чином гарантує можливість українцям отримати безоплатні щеплення проти цих хвороб і захистити своє життя і життя своєї дитини», – ідеться у повідомленні.

У МОЗ нагадали, що в Україні майже два роки триває спалах кору. При цьому найвищий рівень захворювання зафіксований в тих регіонах, де найнижчі показники рівня охоплення щепленнями, – у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Одеській областях.

«МОЗ України спільно з місцевою владою розпочинає спецоперацію по вакцинації у Львівській області, щоби охопити щепленнями дітей 6-18 років, які з різних причин пропустили планові щеплення. Після Львівської області подібні спецоперації плануються в інших регіонах України», – повідомили у відомстві.

Переглянути список вакцин, які закуповує держава, і перевірити залишок вакцин у певному регіоні можна у спеціальній таблиці.

Copyright © 2019  Накипіло  All rights reserved   |   громадянський портал | мережа правди | sellines