Become Successful with Web Hosting

Daily Archive: 03/02/2019

Україна випередила Німеччину та Росію в медальному заліку юніорського ЧС-2019 з біатлону

Завдяки «золотому дублю» Катерини Бех на юніорському чемпіонаті світу з біатлону збірна України випередила в медальному заліку змагання такі сильні команди, як німецька та російська. Про це повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Першими в списку найкращих стали біатлоністи Норвегії, в активі яких чотири золотих, одна срібна і п’ять бронзових медалей. Далі в цьому заліку французи (2 – 2 – 2), словенці (2 – 2 – 0) та швейцарці (2 – 1 – 0), п’ятими стали українці (2 – 0 – 0).

Німецькі біатлоністи здобули дев’ять медалей, але «золото» у них лише одне (1 – 5 – 3), а в активі росіян – лише по одному «золоту» і «сріблу».

Всього медалі на чемпіонаті світу, який 3 лютого завершився у словацькому Брезно-Осрблі, здобули представники 15 країн.

20-річна українська юніорка стала дворазовою чемпінкою світу з біатлону

Українська біатлоністка Катерина Бех стала дворазовою переможницею на юніорському чемпіонаті світу, який 3 лютого завершився в словацькому Брезно-Осрблі.

Чемпіонський дубль Катерина оформила у зв’язці спринту й гонки переслідування. У суботу Бех, продемонструвавши чисту стрільбу, на 12,1 секунди випередила польку Камілу Жук, яка припустилася двох промахів.

У завершальний день змагань Катерина Бех у гонці переслідування припустилася двох промахів на 20 мішеней, і з останнього вогневого рубежу вийшла разом із німкенею Ганною Кебінгер, але на останньому колі українка була швидшою, і на фініші зафіксувала перевагу в 9,1 секунди.

Copyright © 2019  Накипіло  All rights reserved   |   громадянський портал | мережа правди | sellines