Daily Archive: 13/03/2019

Чемпіон світу Підручний стартує в одиночній змішаній естафеті в Остерсунді

Українська збірна виставила двох найсильніших біатлоністів для участі в новому виді змагальної програми на чемпіонатах світу – одиночній змішаній естафеті

Біатлон: без Підручного медалей немає

Українська чоловіча збірна за відсутності чемпіона світу Дмитра Підручного 13 березня не змогла гідно виступити в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу, що триває в шведському Остерсунді.

Найкращий серед четвірки результат показав дебютант чемпіонатів світу Віталій Труш, який із двома промахами фінішував 59-м, програвши чемпіонові майже вісім хвилин.

Іншим українцям (Руслану Ткаленку, Сергію Семенову та Артему Тищенку) не лише не біглося, але й не стрілялося – по шість-сім промахів на 20 мішеней спричинили відповідний результат, місця від 65-го до 83-го.

Чемпіоном світу став німець Арнд Пайфер, який за непростої вітрової ситуації спромігся закрити всі 20 мішеней. Друге місце в боротьбі з норвежцем Тар’єєм Бьо виборов болгарин Владімір Ілієв, титулований Бьо-старший задовольнився бронзовою нагородою. Срібного і бронзового медалістів, які припустилися по одному промаху, відділили всього чотири десятих секунди.

Днем раніше, 12 березня, набагато вдаліше виступили в індивідуальній гонці українські жінки. Уся четвірка потрапила до залікової зони, а Анастасія Меркушина, Юлія Джима та Юлія Журавок взагалі фіншували серед 15 найкращих – Меркушина стала 10-ю, Джима 12-ю, Журавок 14-ю. Запорукою високих результатів став лише один промах на трьох, його припустилася найшвидша в цій гонці серед українок Анастасія Меркушина.

На Дніпропетровщині з’явилася площа королеви Єлизавети ІІ

На Дніпропетровщині в селі Єлизаветівка з’явилася площа королеви Великобританії Єлизавети ІІ. Відповідне рішення ухвалили депутати місцевої ради «на знак вдячності та поваги щодо принципової позиції королеви з невизнання анексії українських територій», повідомив Радіо Свобода в середу сільський голова Максим Голосний.

За його словами, рішення було ухвалене з ініціативи депутатів сільради. Згодом на площі планують відкриття пам’ятного знаку.

«Депутатська комісія запропонувала зробити такий жест, адже українці ніколи не дякували так міжнародним партнерам за підтримку. Така ось низова ініціатива. Я підтримав. Тепер питання стоїть про відкриття пам’ятного знаку з емблемою королівської родини. Це буде в першому півріччі. Оскільки зображення членів королівської родини можливе лише за їхньої згоди і ця процедура є нешвидкою. Зараз ми працюємо над концепцією», – зазначив Максим Голосний.

За його словами, проект – неполітичний. На відкриття меморіального знаку планують запросити представників Великої Британії.

«Фінансувати пам’ятний знак будемо не з бюджету, фінансувати його будуть підприємці, які є на території. Але одна умова – в них має бути кришталево чиста репутація», – додав Максим Голосний.

За його словами, площа Єлизавети ІІ в Єлизаветівці розташована перед сільрадою, вона невелика, включає парк і дитячий майданчик.

Copyright © 2019  НАКИПІЛО  All rights reserved   |   громадянський портал | мережа правди | dmnsa | sellines| купуй!