Daily Archive: 13/04/2019

У Канаді згорів український культурний центр

Посол України в Канаді Андрій Шевченко повідомив про пожежу в українському культурному центрі в Гамільтоні неподалік від Торонто.

Він поширив повідомлення тамтешніх вогнеборців у Twitter і подякував їм за роботу.

За словами Шевченка, люди під час пожежі не постраждали.

Як повідомляв «Укрінформ», будівля, яка належала Спілці української молоді, зазнала серйозних пошкоджень. Також у споруді знаходилося відділення кредитної спілки «Будущність». Наразі невідомо, чи були знищені у вогні готівкові кошти або важливі документи фінансової установи.

Невстановленими залишаються і причини пожежі.

 

Український борець Жан Беленюк утретє став чемпіоном Європи

Український спортсмен Жан Беленюк здобув золото чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, що відбувався у столиці Румунії Бухаресті.

Як повідомив Національний олімпійський комітет, Беленюк, що виступає у категорії до 87 кілограмів, переміг у фіналі азербайджанця Іслама Аббасова і виграв таким чиномтретє в кар’єрі (після титулів 2014, 2016 років) золото.

На Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро 2016-го Жан Беленюк став срібним призером із греко-римської боротьби у вазі до 85 кілограмів.

Минулого року увійшов до рейтингу Top 30 Under 30 в Україні.

Українець Пирогов здобув бронзу на чемпіонаті Європи з важкої атлетики – НОК

Український спортсмен Кирило Пирогов посів третє місце на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що триває в грузинському Батумі. Про це повідомив Національний олімпійський комітет.

«В активі спортсмена, що виступає у ваговій категорії до 96 кілограмів, бронза в ривку з результатом 171 кілограмів», – уточнили в комітеті.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики триває в Батумі з 6 по 13 квітня. 

Copyright © 2019  НАКИПІЛО  All rights reserved   |   громадянський портал | мережа правди | dmnsa | sellines| купуй!