Become Successful with Web Hosting

МОЗ збирається впровадити європейські вимоги до безпеки косметичних виробів

Міністерство охорони здоров’я України розробило проект постанови уряду про затвердження нового технічного регламенту на косметичну продукцію. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Документ має усунути юридичні розбіжності, а також адміністративні та технічні бар’єри у торгівлі між Україною та країнами Європейського Союзу», – ідеться у повідомленні.

В міністерстві зазначили, що мають намір у середньостроковій перспективі заборонити випробування косметики на тваринах та з впровадженням нового регламенту дати можливість іноземним та національним компаніям використовувати новітні технологічні розробки, зокрема альтернативні методи тестування косметичної продукції.  Ці правила вже діють у Європейському союзі.

«Щоб український косметичний бізнес міг розвиватись без перешкод, а на ринку зберігалась чесна конкуренція, МОЗ України планує передбачити перехідний період для впровадження нових вимог до тестування косметичної продукції. Це рішення зумовлено тим, що в Україні на сьогодні відсутні затверджені методології альтернативних випробувань безпеки косметики», – розповіли у МОЗ.

Міністерство планує найближчим часом оприлюднити новий регламент для громадського обговорення на своєму сайті.

коментуйте:

Copyright © 2019  Накипіло  All rights reserved   |   громадянський портал | мережа правди | sellines