ЦВК остаточно визнала Світличну переможцем довиборів у ВР

Центральна виборча комісія на підставі протоколу окружної виборчої комісії округу №179 встановила результати голосування на проміжних виборах народного депутата, які відбулись 15 березня, та визнала Юлію Світличну обраною депутатом Верховної Ради України. Юлія Світлична набрала 30 194 голоси виборців, повідомила пресслужба ЦВК.

«До Центральної виборчої комісії надійшла інформація від Другого апеляційного адміністративного суду про те, що в судах відсутні справи щодо будь-яких оскаржень дій чи бездіяльності комісії щодо виборів на окрузі 179. Відсутні будь-які підстави для внесення змін у протоколу ОВК про підсумки голосування. Після оприлюднення протоколу в газетах «Урядовий кур’єр» та «Голос України» Світлична має протягом 20 днів подати усі необхідні документи для реєстрації народним депутатом», – йдеться в повідомленні.

Юлія Світлична – 1984 року народження, ексголова Харківської ОДА, проживає в місті Харкові, безпартійнa, самовисуванець.

15 березня у Харківській області відбувалися вибори народного депутата від 179-го округу. Явка, за даними ЦВК, склала 27,47%. Спостерігачі вказували на окремі незначні порушення під час голосування. До 179-го виборчого округу належать місто Лозова, Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський і Сахновщинський райони Харківської області.

На початку грудня минулого року Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата, члена фракції «Слуга народу» Олексія Кучера, який в липні переміг на виборах в 179-му окрузі.

За кілька тижнів до цього Кучер став головою Харківської обласної державної адміністрації. До нього з жовтня 2016-го до листопада 2019 року цю посаду обіймала Юлія Світлична.

 

коментуйте:


 
Copyright © 2021  НАКИПІЛО  All rights reserved   |   громадянський портал | відверто | digital | біржа | базар | meneedit